Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye
Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye Acıbadem bölgesinde yaşam süren halkımızın artık en kısa süre zarfı içerisinde kurye ihtiyaçları karşılanmaya başlanacak. Kendinize güven duyacağınız bir firma arıyorsanız o halde bu konuda en iyi şekilde yardımcınız olacak güvenilir adresinizde yerinizi alabilirsiniz. Gün içi çok hızlı şekilde paketlerinizi hızlı teslimatları yapıldığından dolayı artık sizlerde bekleme yapmadan bir yerden başka bir yere paket teslimlerinin gerçekleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Lojistik konusunda da müşterilerine sunmuş olduğu aktif hizmetleri ile kısa süre içerisinde firmamız tercih edilenler arasında yerini almış bulunuyor. Acıbadem Moto Kurye konusunda da artık tarafınıza üst düzey kalitede bir hizmet koyacak ve kendinizin tüm işlerini de en kısa zamanda halledeceksiniz.

 Acıbadem Mahallesi İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı çamlıcanın eteklerinde Kadıköy’e kadar uzanan bir kesimdir. eskiden bu bölgede bol bol görülen Badem ağaçları sayesinde ismi Acıbadem olarak kalmıştır. Eskiden bu bölgede bulunan Acıbadem Tekkesi  adından çokça söz ettirmiştir. Selami Ali Tekkesi de  diyenler olmuştur. İkinci Mahmut bu Tekkeye Bir de  Nişantaşı diktirdiği bilinmektedir. Tekke  o zamanlarda Üsküdar’a yakın olan eski tramvay deposunun arkasındaydı. Tekke 1940’lı yıllara kadar bu bölgede duruyordu. 1950 yıllara kadar bu bölge büyük çaylarla kaplıydı. Bu bölgede çok eskilerden kalan kalkedon Kalesi olduğu bilinmektedir fakat bir türlü edilememiştir. Hababam sınıfına konu olan Özel Çamlıca Kız Lisesi tarihi ahşap yapısı halen bu bölgede bulunmaktadır. Çamlıcanın en yüksek tepesinden Kadıköy istikametine doğru devam ettiğinizde Acıbadem’e köprü üzerinden giriş yapabilirsiniz bu caddenin ismi de Semtin ismini taşıyarak Acıbadem Caddesi olarak Kadıköy merkeze kadar devam etmektedir.

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu

Acıbadem acil kurye

Acıbadem hızlı kurye

Acıbadem gün içi moto kurye

Acıbadem express motor kurye

Acıbadem kurye

Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.