Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye
Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye

Gümüşsuyu Kurye Gümüşsuyu Moto KuryeGümüşsuyu bölgesinde ki halkımızın artık moto kurye ihtiyaçlarına en kısa süre zarfı içerisinde çözüm üretmeye geliyoruz. Ne zaman isterseniz isteyin sizlerde kuryecilik konusunda tam destek alacaksınız. Gümüşsuyu Moto Kurye şirketimiz deneyimli ekibiyle birlikte hemen her bölgeye hızlı gönderi desteğini sağlıyor.  Üstelik tek b ir hizmet kanalına sahip olmayarak birden farklı hizmet ağıyla ihtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde giderilmesine yardımcı oluyor.

Farkını en güzel şekilde sektörde gösteren güvenilir firmamızla ihtiyaçlarınızı an be an giderebilmeniz de son derece kolay olmaya başlayacak.  O halde hemen sizlerde kaliteli hizmetlerden bir an önce yararlanmaya başlayın. Teslimat yapıldığı andan itibaren ise değerli müşterilerimize bilgi veriliyor.

Gümüşsuyu  Beyoğlu Taksim bölgesinde bulunan bir mahalle  konumundadır. Gümüşsuyu denince akla ilk gelen Alman Konsolosluğu olmaktadır. Gümüşsuyu addesi Diğer adıyla İnönü Caddesi üzerinde bulunan Alman Konsolosluğu 1970 ve 80’lerin yıllarda Almanya’ya gurbete gitmek için birçok kişinin pasaport işlemlerini yaptırmaya geldiği  Alman  Konsolosluğu binası bu cadde üzerinde bulunmaktadır. Yine cadde üzerinde bulunan Park Otel çok eskiden beri burada inşaatı durdurulmuş bir yerdir. çevreden şikayetler nedeniyle yüksek yapının inşaatı durdurulur belli bir kata kadar yıkılması ve daha sonra tekrar yeniden yapılıp şimdiki halini alan Park Otel olarak yerli ve yabancı insanların hizmetine sunulmuştur. Daha aşağılara inildiğinde İstanbul Teknik Üniversitesinin kampüsünü burada görebilirsiniz. ine Gümüşsuyu İnönü Caddesi üzerinde  ask yeni askere gidecekler muayene için Mutlaka bu hastaneye gelir buradan askere elverişli olup olmadığının raporunu alırlardı şimdilerde nasıl bir çalışma Yapılıyor bunu bende bilmiyorum.

Gümüşsuyu kurye

Gümüşsuyu acil kurye

Gümüşsuyu hızlı kurye

Gümüşsuyu gün içi moto kurye

Gümüşsuyu express motor kurye

Gümüşsuyu kurye

Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.