Hızlı Kargo

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo
Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Hızlı Kargo

Neden Moto Kurye Çağırmalıyız ?

 1. Hızlı Kargo Kurye çağırmak için en önemli sebeplerden bir tanesi İstanbul’daki Trafik sorunu. Gidiş ve gelişde zaman kaybı olucaktır bu zaman kaybını,işinize,kendinize,ve ya aileniz ile geçirebilirsiniz.
 2. Gönderinizi kendiniz götürecek olursanız aracınızla benzin gideri,otopark gideri veya park bulma gibi sebeplerle karşı karşıya kalıcaksınız.
 3. Cok acil gönderiniz olduğunda siz bu işi kendi aracınızla ulaştırmaya çıkmayın. Trafik sorunundan dolayı geç kalma riskini göze almalısınız.Express gönderilerde bir moto kurye kadar hızlı hareket edemezsiniz.

Moto Kurye Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Öncelikle şunu sizinle paylaşmak isterim . Bir çok firmanın reklamlarda gösterdiği 5 liradan 10 liradan başlayan kurye fiyatları yazısına itimat etmeyin. Bu bir müşteri çekme politikasın’dan başka bir şey değildir. En düşük moto kurye fiyatları sadece gönderisi çok olan müşterilere sunulan Abonelik sistemidir. Bu da aylık en az 10 adet kurye gönderiniz olduğu takdirde Abonelik gerçekleşir. Eğer ayda bir motor kurye gönderiniz oluyor ise size kimse 10 liradan taşıma yapmaz. Zaten İstanbul’da semtden semte fiyat değişmektedir. Sabit bir fiyat biçilmez kargo gi bir sisteme sahip değil kurye sistemi.

Fiyat Panel Bilgilerimiz

Hızlı Kargo olarak bizler fiyat panelimizi en kolay görüp hesaplama yapacağınız tarzda hazırladık. Size online olarak web sitemizden fiyat kontrolü sunmuş bulunmaktayız. Fiyat panelimize girerek gönderinin alınacağı yeri seçin daha sonra teslim edileceği yeri seçip gönder tuşuna basın. Size moto kurye gönderinizin toplam ücretini sunucaktır. Ayrıyeten fiyat panelimizde paket,express arabalı,gidiş dönüş ve gece işi gibi farklı seçenekleri seçebilirsiniz. Motor kurye extra ücretlerini’de bu özelliklerle hesaplamış olursunuz.

Express Ve Normal Kurye Teslim Süreleri

 • Normal Kurye Güzergah üzerindeki evrakları toplayarak ve dağıtarak çalışmakta. Bu yüzden teslim süreleri express kurye teslimatına göre uzun olur. En yakın mesafe teslim süresi 2 saat 10 km dışındaki mesafelerin teslim süreleri 3 ile 4 saat dir.
 • Hızlı Kargo Kurye Express moto kurye ileti teslimatları gideceği yerlere göre değişmektedir. 10 km bir alan içerisinde 1 saat içinde alım teslimatlar gerçekleşir. Daha uzak mesafelerde ise 1:30 ile 2 saat içerisinde teslim edilir.
 • Normal veya Express Hızlı Kargo gönderisi yapmadan bize 30 dk önceden bilgilendirin.Böylelikle işinizin teslimatı ve alımı daha hızlı olucaktır.

Kurye Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

 • Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçeliever,Bakırköy,Başakşehir
 • Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca
 • Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmpaşa,Güngören,Kadıköy
 • Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sarıyer,Sancaktepe
 • Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şile,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu
Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.