Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye Karaköy Beyoğlu’na bağlı bir semttir Galata köprüsünün Kuzey ucundaki eski Musevi yerleşiminin esas adıdır. Galata Yakası’nın, şimdiki Kara Köyü civarındaki köyde otururlardı eski yıllarda. Bizans döneminde de, Osmanlı çağında da Galata’nın bu köşesinde bu seviyelerin Mahallesi bulunuyordu. Galata köprüsünün diğer ucu olan Eminönü yerleşiminde de bu musevilerin yaşadığı Mahalle vardı. O sebepten buraya da kariyerin Köyü  diye söylerlerdi. Galata Bölgesi’nin en gözde hareketli yeri olan Karaköy uzun yıllar boyunca sürekli bir liman bölgesi olarak bilinmiştir. salaş gemici meyhaneleri ile de bilinen Karaköy’ün şimdiki Meydanı’nda, Karaköy Palas’ ın Karaköy Hamamı vardı. 1975 yılının önemli önemli teknolojik eserleri olan tarihi tünelin girişi meydanın şimdiki Perşembe Pazarı istikametine tarafındadır.

Karaköy Moto Kurye

Karaköy’de motor kuryelerimizin aktif şekilde devreye girdiğini söylemek isteriz. Minimum ücretle maksimum kalitede bir hizmet ortaya koyuyoruz. Kurye gönderilerinizi titizlikle artık yerine getiren en makul firmamızla sizlerde tanışabilirsiniz. Çoğu zaman ulaştırmanız gereken acil gönderilerinizin olduğu zamanlar olabiliyor. Böyle bir durumda insanlar tam olarak ne yapacağını bilemez. Karaköy Moto Kurye ile sizlerde tanışarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Firmamız çıtasını her geçen gün daha da fazla yükselterek sektörün ilk akla gelen firmalarından biri olma başarısına sahip oluyor.

Müşteri odaklı hizmetlerimiz ve tam zamanlı talimatlarımızla doğru yolda ilerlemiş olduğumuzu bir kez daha görmüş oluyoruz. Eğer sizlerde sorunsuz teslimatlar olsun istiyorsanız bizi seçin.

Karaköy acil kurye

Karaköy hızlı kurye

Karaköy gün içi moto kurye

Karaköy express motor kurye

Karaköy kurye

Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.