Rumeli Hisarı Kurye

Rumeli Hisarı Kurye
Rumeli Hisarı Kurye

Rumeli Hisarı Kurye

Rumeli Hisarı Kurye Rumeli Hisarı İstanbul’un Sarıyer belediyesine bağlı üniversite öğrencilerinin oluşturduğu kalabalık bir mahalledir. Ismini hisar’dan alan Fatih Sultan Mehmet’in 1452 yılında bizzat kendisinin de çalışarak yapımına başlattığı Rumeli Hisarı Kalesi’nin kendi adına verilmesidir. eşsiz bir Tarihi miras olan Rumeli Hisarı Kalesi’nin beş kapısı vardır Bu kapılar sırasıyla şöyledir   daha kapısı, Dizdar kapısı Hisar peçe kapısı, sel kapısı ve mezarlık diye adlandırılan  bu kapılardan zamanında birçok asker ve kişiler giriş çıkış yapmıştır.

Bu mahallede Arap Emini mescidi, Toprak dede mescidi ve Nalbur Mehmet Efendi Hamamı gibi yerlerde bulunmaktadır. Hisar’ın Güney yönünde bulunan zaganos Paşa Kulesi ismini bir cins yırtıcı kuş olan zaman almıştır. Bu Mahallede bulunan Ali Pertek Camii ve Tersane Emini Rakım Paşa Çeşmesi bu semtin En nadide eserlerindendir. Günümüzde Rumeli Hisarı dendiğinde akla ilk gelen Boğaziçi Üniversitesi kampüsü gelmektedir. Bu mahallede oturanların yüzde 70’ini öğrenciler oluşturmaktadır bu öğrenciler genelde sezonluk yaz tatilinde biraz daha rahat bir dolaşım sağlamaktadır. Mahallenin Bir de metro istasyonu bulunmaktadır Levent’ten bağlantılı olarak buraya aktarmalı gelebilirsiniz. Rumelihisarı’nda moto kurye çağırmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin telefon numaramı 0212 270 20 20 40.

Rumeli Hisarı Moto Kurye

Rumeli Bölgesinde ki halkımızın da artık her bir ihtiyaçlarını gidermeye çalışan bir firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Buna göre sizlerde tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla tanışabilirsiniz. Kaliteli işi her daim kendisine uygun göre Moto Kurye firmamız,  çok acil gitmesi gereken paketlerinizi bile geri çevirmiyor ve ilk iş olarak adresinize teslim ediyor. Rumeli Hisarı Moto Kurye aracılığı ile artık ister evinizde isterseniz de işyerinizde paketlerin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik firmamızın en çok sevilen bir diğer yanlarından birisi de verdiği sözü tutuyor olmasıdır. Teslimler sonrasında müşterilerimize gerekli tüm raporlamaları sunarak dağıtım konusunda bir bilinçlendirme içerisinde olmalarına en iyi şekilde destek oluyoruz.

Rumeli Hisarı Kurye acil kurye

Rumeli Hisarı Kurye hızlı kurye

Rumeli Hisarı Kurye gün içi moto kurye

Rumeli Hisarı Kurye express motor kurye

Rumeli Hisarı Kurye kurye

Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.