Tophane Kurye

Tophane Kurye
Tophane Kurye

Tophane Kurye

Tophane Kurye Karaköy’den iskelede Vapurdan indikten sonra Tophane yönüne yüzünüzü dönünce solunuza 1889’ dan Nordstern Binası  görünüyor. Meydanın öbür tarafında ise, enim İstanbul’da en beğendiğim mimari eserlerden biri olan ve Mongeri’nin İnşa ettiği 1920 tarihli Karaköy Palas var. Deniz kıyısında ise ön tarafındaki 2 heykeli ile 1912 yapımı zarif bir banka binası duruyor Karaköy Meydanı 1950’lerde düzenlenirken bu binanın hemen arkasında kalan ve meydanlar bir alıp vermediği olmayan raimondo D’ Aronko Imzalı ünlü Karaköy Camiisi, nedensiz yere ortadan kaldırılmıştır. Tarihi karakol binası ise Lima’nın arka tarafındaki yoldadır . Kılıç Ali Paşa’nın  Mimar Sinan’a yaptırdığı külliye bölgenin en tanınan eseridir. Tophane meydanında 1732 yılında Birinci Mahmut Meydan Çeşmesi vardır Çeşmenin Hemen karşı tarafında Fatih Sultan Döneminden  Osmanlı’nın hüküm sürdüğü üst süreye kadar tüm topların dökülmüş olduğu dökümhane bulunmaktadır. Tophane ismini bu top dökümhanesi nden almaktadır.

Son Teknolojiyle Tophane Moto Kurye

Teknoloji hız kesmeden günümüz kuşağında olurken sizlerde Kurye Hizmetleri içerisinde modern teknolojiyi görmüş olacaksınız. Firmamız paketlerinizin ne kadar önemli olduğunun farkında olduğundan dolayı doğal olarak paketlere gözü gibi bakıyor. Piyasanın çok altında bir rakam eşliğinde artık sizlerde kurye desteğini bir an önce arkanıza almaya da başlayacaksınız. Tam donanımlı ekibimiz sizlere gerekli tüm desteği en güzel şekilde vererek ihtiyaçlarınızın sorun yaşamadan giderilmesini sağlıyor.

Aynı zamanda gönderilerinizin hemen hepsi güven altında olduğunu da belirtmek isteriz. O halde hemen sizlerde Tophane Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak adına iletişime geçin. Ekonomik, hız ve güven konusunda sizlere en iyi hizmet kalitesini de sunuyoruz.

Tophane acil kurye

Tophane hızlı kurye

Tophane gün içi moto kurye

Tophane express motor kurye

Tophane kurye

Moto Kurye hakkında 171 makale
Moto Kurye evrak,paket,özel hediye gibi birçok ürün taşmacılığı yapan bir kurye servisidir.